Klimatizácie

Všetko čo potrebujete vedieť o klimatizáciách SAMSUNG

Vďaka úchvatným dizajnom a pokročilému výkonu sú klimatizačné systémy od spoločnosti SAMSUNG revolúciou vo svete klimatizácie. Spoločnosť Samsung poskytuje tichý a stabilný komfort bez prievanu, ako aj inteligentné nastavenia, ktoré znižujú vplyv na životné prostredie optimalizáciou energetickej účinnosti. Systémy klimatizácie pre domácnosti od spoločnosti Samsung poskytujú tichú, spoľahlivú a energeticky efektívnu klimatizáciu pre váš domov – bez ohľadu na to, aký veľký priestor máte.

Klimatizačné jednotky Samsung sú navrhnuté pre maximálnu účinnosť.  Vďaka unikátnemu konštrukčnému riešeniu Samsung Triangle sú schopné ochladiť väčší objem vzduchu ako klasické modely. Väčšie nasávacie a výfukové plochy, väčší ventilátor a uhol výfuku, pod ktorým studený vzduch prúdi, taktiež zaručujú rýchlejšie ochladenie rozsiahlejšieho  priestoru.

Príjemnú teplotu tak dodajú rovnomerne do každej časti klimatizovaného priestoru. Jedinečná technológia Wind-Free funguje spôsobom, že je takmer nepostrehnuteľná. Po dosiahnutí požadovanej teploty systém distribuuje požadovaný upravený vzduch rovnomerne a bez nepríjemných nárazov studeného vzduchu.

SAMSUNG Wind-free 

Wind-free chladenie efektiíne udržuje komfortnu teplotu bez nepríjemného prievanu chladného vzduchu.

Hlavné výhody klimatizácií SAMSUNG

Technológia Wind-Free™
Technológia chladenia Wind-Free efektívne udržuje príjemne  chladné prostredie bez toho, aby ste boli vystavení nepríjemnému ľadovému vzduchu. Chladný vzduch je distribuovaný  jemne prostredníctvom 21 000 vzduchových mikro otvorov, takže vám nebude ani horúco, ani chladno používa tisíce mikrootvorov v prednej časti jednotky, aby jemne rovnomerne vypúšťala vzduch do celej miestnosti a vytvorila atmosféru, ktorá je konzistentne pohodlná a osviežujúca, ale nikdy nie chladná.

Easy filter plus
Jemný filter klimatizačnej jednotky Samsung pomáha udržiavať v čistote nielen samotné zariadenie, ale predovšetkým vzduch okolo vás. Pokrýva celý otvor pre nasávanie  vzduchu a je ošetrený  špeciálnou antivírusovou a antibakteriálnou látkou.

PM2,5 filter
Filter PM2.5 pokrýva celý otvor pre nasávanie vzduchu a pre účinnejšiu filtráciu vzduchu využíva statickú elektrinu. Prachu, ktorý nasaje, dodáva kladný náboj, takže je priťahovaný k negatívne  nabitej doske klimatizačnej jednotky. Filter PM2.5 pomáha udržiavať  čistý vzduch okolo vás zachytením jemných prachových častíc. Za 40 minút ich odstráni 90 %. Navyše  je filter umývateľný, takže jeho údržba nie je  náročná ani nákladná.

Samsung Super Plasma ion
SPi odstráni až 99 % niektorých škodlivých vírusov, baktérií, plesní a vzdušných alergénov.

SAMSUNG Smart Wi-Fi
Aplikácia v smartfóne vám pomocou funkcie Smart Wi-Fi umožňuje na diaľku ovládať funkcie klimatizácie Samsung a plánovať jej prevádzku. Z ľubovoľného miesta v bezdrôtovej sieti tak môžete okamžite zapnúť či vypnúť klimatizáciu a vybrať prevádzkový režim a teplotu. Môžete tiež naplánovať spustenie a zastavenie klimatizácie a ovládať ďalšie funkcie. K dispozícii v telefónoch iPhone a zariadeniach so systémom Android.

Predchádzajúci článok
To najdôležitejšie o klimatizáciách TOSHIBA

Ďalšie články