Klimatizácie

To najdôležitejšie o klimatizáciách TOSHIBA

Jadro filozofie TOSHIBA spočíva v hlbokom rešpekte voči nášmu okoliu a vášnivom zaujatí v zlepšovaní kvality života všetkých našich zákazníkov po celom svete. Ako súčasť globálneho záväzku, Toshiba vyvíja také inovatívne technológie a zlepšenia, z ktorých človek celkovo profituje, aby sa dosiahla ideálna rovnováha medzi pohodlím a vysoko ekologickým výrobkom.

Toshiba podporuje výskum a vývoj vo vzťahu k efektívnosti využitia energie a čistých technológií a vyvíja výrobky, ktoré nielenže spotrebovávajú podstatne menej energie, ale pomáhajú aj udržať kvalitu vzduchu vďaka Hi Tech systémom na čistenie vzduchu pre domáce, aj komerčné použitie.

„Snažíme sa dávať dobrý príklad tým, že dodávame kvalitatívne vysoko hodnotné systémy, priateľské voči životnému prostrediu, ktoré majú dodatočné využitia, ktoré sa použijú na zlepšenie kvality života. To je naša vízia.“

TOSHIBA Daiseikai 9

Prémiový model, ktorý spája na najvyšsej úrovni dizajn s komfortom a účinnosťou.

Hlavné výhody klimatizácií TOSHIBA

Úspora energie
Hybridná regulácia prepína zariadenie automaticky medzi vysokým výkonom a úsporným režimom. Tým je spotreba elektrickej energie najnižšia.

Lepšia regulácia teploty
Prostredníctvom modulačnej prevádzky dosiahne zariadenie veľmi rýchlo želanú teplotu. Stála teplota je zaistená. Najvyšší stupeň účinnosti Zariadenie je obzvlášť účinné v prevádzke čiastočného zaťaženia. Keďže všetky zariadenia chladia aj vykurujú, môžu byť použité po celý rok. V obidvoch funkciách je dosiahnutá minimálne energetická trieda A.

Jedinečný komfort
Zariadenie funguje extrémne ticho, takže nebudete počas bežného dňa alebo spánku vyrušovaní.

Najvyšší stupeň účinnosti
Zariadenie je obzvlášť účinné v prevádzke čiastočného zaťaženia. Keďže všetky zariadenia chladia aj vykurujú, môžu byť použité po celý rok. V obidvoch funkciách je dosiahnutá minimálne energetická trieda A+.

Dvojstupňové čistenie
Aktívny karbón-katechínový filter zachytí častice a dezodoruje ich prírodnou látkou zo zeleného čaju.

Odstraňujú sa aj najmenšie častice
Plazmový filter je desaťkrát účinnejší ako prachový filter. Najmenšie čiastočky sa elektrostaticky nabijú a ostanú visieť na filtri.

Filtruje sa prach
Všetky prístroje od spoločnosti Toshiba sú vybavené umývateľnými plastovými filtrami. Už pri vstupe sa vzduch čistí od hrubých nečistôt.

Neutralizuje sa vzduch
Prirodzený Indoor-Air-Quality (IAQ) filter pôsobí veľmi špeciálne a neutralizuje 99 % najmenších častíc o veľkosti vírusov, zárodkov a baktérií.

Ovládanie pod kontrolou
Všetky zariadenia pre domáce použitie sú dodávané s infračervenými diaľkovými ovládačmi. Konkrétne funkcie ovládačov sú dané konkrétnym typom jednotky. U väčšiny zariadení je možné objednať tzv. Comfort ovládač, ktorý ponúka rozšírenie o ďalšie funkcie, napríklad týždenný program prevádzky alebo funkciu temperovanie objektu 8 ° C.

Mobilné/WiFi riešenia
Prísť v horúci letný  deň do príjemne vychladeného domu, či bytu, je ďalšia výhoda, ktorú Vám Toshiba ponúka. Vďaka Toshiba Home  AC Control môžete svoje zariadenie ovládať odvšadiaľ prostredníctvom aplikácie pre smartfón.

Predchádzajúci článok
Profesionálne vŕtačky pre montáž klimatizácií
Nasledujúci článok
Všetko čo potrebujete vedieť o klimatizáciách SAMSUNG

Ďalšie články